Witamy na stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomiankach

Telefon 22 751 90 57

Aktualnie znajdujesz się na:

Ankieta - problemy społeczne na terenie Gminy Łomianki

Ankieta jest w pełni anonimowa i dotyczy problemów, z jakimi mogą się Państwo spotkać na terenie Gminy. Państwa odpowiedzi posłużą do opracowania diagnozy problemów społecznych i zaplanowania działań profilaktycznych.

Szanowni Państwo!

Oficyna Profilaktyczna z Krakowa na zlecenie Ośrodka Pomocy Społecznej w Łomiankach realizuje „Strategię Rozwiązywania Problemów Społecznych dla Gminy Łomianki na lata 2024-2030". W związku z tym prosimy o uzupełnienie anonimowej ankiety, która posłuży przygotowaniu istotnych dokumentów dla naszej Gminy, służących rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się mieszkańcy, a także zaplanowaniu odpowiednich działań profilaktycznych.

Poprzez przygotowany specjalny link, wszyscy mieszkańcy mają możliwość wypełnienia anonimowej ankiety bezpiecznie w swoim domu. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Wystarczy kliknąć w link, odpowiedzieć na kilka pytań, a następnie kliknąć „wyślij”.

Link do ankiety: https://lomianki-mieszkancy.webankieta.pl/

Opcje strony

do góry