Oficjalny Serwis Informacyjny

2:1 dla naszych młodzików

W IV kolejce ligi młodzików KS Łomianki wygrał na wyjeździe z drużyną Rządzy Załubice 2:1. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Sebastian Stykowski oraz Jakub Domagała.

W czwartej kolejce (28 września br.) przyszło nam się zmierzyć z drużyną Rządzy Załubice. Spodziewaliśmy się trudnej gry, ze względu na kiepski stan boiska, jakim dysponuje miejscowy zespół. Jak się okazało, chłopcy poradzili sobie w takich warunkach i pokonali miejscową drużynę 2:1.

Wynik spotkania otworzył w pierwszej połowie kapitan drużyny - Sebastian Stykowski, pokazując kolejny raz (druga bramka w sezonie!), że i na nierównej murawie można strzelać bramki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie przeciwnicy wyszli nieco bardziej zmotywowani, co przypieczętowali wyrównującą bramką. Drużyna z Łomianek nie poddała się jednak i grała do końca, co przyczyniło się do strzelenia drugiego gola. Tym razem jego zdobywcą po podaniu Piotra Zawadzkiego był Kuba Domagała.

Rocznik 2001 po 4 kolejkach, 2 meczach wygranych, jednym remisie i porażce, zajmuje 4 miejsce w lidze.
Kolejnym rywalem już w najbliższy weekend będzie znany już z poprzedniego sezonu zespół AP Orlik 2012 Zatory, z ktorym nasi chłopcy mają zaliczonę jedno zwycięstwo oraz jedną porażkę. Szykuje się więc ciekawa rywalizacja, na którą zapraszamy na boisko przy ul. Fabrycznej 48. Więcej szczegółów na stronie www.ksl.futbolowo.pl

tekst i zdjęcia: Adrian Stykowski