Oficjalny Serwis Informacyjny

RajSport Cup 2014

Na początku roku w hali Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego w Łomiankach odbył się cykl turniejów piłki nożnej dla dzieci i młodzieży RajSport Cup 2014. To świetna promocja naszego miasta i sportu.

Partnerem przy organizacji turnieju była firma RajSport z Sieradza, dystrybutor sprzętu sportowego. W pierwszej imprezie rywalizowali chłopcy urodzeni w 1999 roku.

Bezkonkurencyjny okazał się Klub Sportowy Łomianki, który nie doznał żadnej porażki w całych zawodach, a trenerzy wszystkich zespołów jednogłośnie przyznali naszym zawodnikom nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem został Jakub Stefaniak, a zawodnikiem Adrian Granoszewski. Drugie miejsce zajął zespół LKS Chlebnia, a na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy warszawskiej Olimpii. Klub w którym zaczynał Robert Lewandowski, czyli Varsovia uplasował się na piątym miejscu.

Dwa tygodnie później grali chłopcy z rocznika 2001. Rywalizacja była bardzo zacięta i nawet w ostatniej kolejce pięć zespołów miało szansę na ostateczną wygraną. Zwycięzcą okazał się zespół Orłów Zielonka. Zespół Klubu Sportowego Łomianki zajął ostatecznie 5 miejsce, a do podium zabrakło naprawdę niewiele. Jak w każdym z cyklu turniejów najlepsze zespoły zostały nagrodzone pucharami i medalami, a najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki.

W ostatnim z cyklu imprez do rywalizacji stanęli najmłodsi zawodnicy, a więc chłopcy urodzeni w 2003 roku. Po raz drugi bezkonkurencyjny okazał się Klub Sportowy Łomianki, wygrywając wszystkie spotkania i zgarniając jedną nagrodę indywidualną. Najlepszym zawodnikiem został Jan Słowiński.

Halowe turnieje dla dzieci i młodzieży rozgrywane na początku roku na stałe wpisały się w kalendarz sportowy na Mazowszu. Od 6 lat trenerzy różnych zespołów chwalą organizację oraz poziom sportowy turniejów w Łomiankach. Postaramy się, aby za rok było podobnie i żeby po raz kolejny do Łomianek zawitało wielu młodych zawodników, sympatyków piłki nożnej. To świetna promocja naszego miasta i sportu.