Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Burmistrz Łomianek zaprasza Seniorów na bezpłatne szczepienia przeciwko grypie

Drodzy Mieszkańcy 65+

Urząd Miejski w Łomiankach zakupił 540 szczepionek przeciwko grypie dla seniorów 65+.

Od 4 października br. od godz. 8.00 można zapisywać się na szczepienie. Szczepienia rozpoczną się 4 października br. (do wyczerpania puli). Szczepienia będzie realizowała przychodnia przy ul. Szpitalnej 6 w Łomiankach (Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Żoliborz, ul. Szpitalna 6, Łomianki).

Umowa z przychodnią zakłada kwalifikację pacjenta i jego szczepienie. Nie ma znaczenia czy mieszkaniec jest pacjentem tej przychodni czy nie. Dla wszystkich zainteresowanych jest jedna lista i identyczna procedura. Należy przyjść do przychodni przy ul. Szpitalnej 6 i zapisać się na listę do zaszczepienia. Rejestratorka wyznaczy datę kwalifikacji i szczepienia wg kolejności zapisów. Możliwe jest przyjście w dniu wyznaczonego szczepienia z kwalifikacją z własnej przychodni.

Przypominamy, że dla seniorów 75+ będą dostępne również szczepionki z programu rządowego. Jeśli do czasu wykorzystania zakupionych przez Gminę szczepionek pojawią się szczepionki z programu rządowego, osoby 75+ będą szczepione szczepionkami z puli rządowej. Do tego czasu mieszkańcy 65 + będą korzystali ze szczepionek zakupionych przez Gminę. 

mjr
28.09.2021
grafika: mk

Opcje strony

do góry