Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Konkurs plastyczny "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa"

Konkurs plastyczny kierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych, oraz pensjonariuszy Domów Pomocy Społecznej z terenu województwa mazowieckiego w celu popularyzacji wiedzy na temat bezpieczeństwa pożarowego, kształtowania świadomości na temat niebezpieczeństw i zagrożeń związanych z zatruciem tlenkiem węgla, pożarów w obiektach mieszkalnych oraz zaktywizowanie do samodzielnego poszukiwania informacji, utrwalania wiedzy i promocji w zakresie  bezpieczeństwa pożarowego.

Konkurs jest dwuetapowy (pierwszym etapem jest szczebel powiatowy, drugim finałowym natomiast szczebel wojewódzki). Ponadto konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach: film, oraz praca plastyczna.
Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 15 listopada 2021 r. na adres Komendy Powiatowej PSP w Powiecie Warszawskim Zachodnim. Poniżej znajduje się regulamin konkursu.
Pod tym linkiem znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje na temat konkursu: https://www.gov.pl/web/kppsp-warszawski-zachodni/konkurs-plastyczny-czujka-na-strazy-twojego-bezpieczenstwa

Komendant Powiatowy
Państwowej Straży Pożarnej
w Powiecie Warszawskim Zachodnim
29.09.2021
az

 

Opcje strony

do góry