Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Ruszają prace kanalizacyjne w ulicy Rolniczej

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach Sp. z o.o. przypomina, że od najbliższego poniedziałku, tj. od 18 października br. ruszają prace kanalizacyjne w ulicy Rolniczej (na odcinku od ul. Wiklinowej w prawej części jezdni od strony Łomianek). Od 15 października zostają wprowadzone  zmiany w tymczasowej organizacji ruchu.

15 października br. na odcinku od ul. Wiklinowej do granicy Dziekanowa Bajkowego z Dziekanowem Polskim wprowadzone zostają nowe znaki informujące o prowadzonych pracach oraz zostaje wprowadzony ruch wahadłowy, kierowany sygnalizacją świetlną.
W weekend, tj. 16 - 17 października br. ruch odbywać się będzie normlanie,  z zastrzeżeniem, że na długości ok. 500 m od ul. Wiklinowej zostanie sfrezowana wierzchnia warstwa asfaltu.

Od poniedziałku, tj. od 18 października br. przez kolejne dwa tygodnie, tj. do dnia 31 października br. ruch wahadłowy utrzymany będzie na odcinku od ul. Wiklinowej do ul. Kaczki Dziwaczki.

Mieszkańców ulic dochodzących do ul. Rolniczej na odcinkach, gdzie prowadzone będą prace zachęca się do wyjazdu do drogi technicznej drogi krajowej nr  7.

Wszystkich mieszkańców uczęszczających ul. Rolniczą prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności oraz o stosowanie się do wprowadzonej tymczasowej organizacji ruchu.

W trakcie prac kanalizacyjnych nastąpią również przesunięcia w lokalizacji przystanków autobusowych.

O kolejnych zmianach w organizacji ruchu będziemy informować Państwa na bieżąco. Prosimy o śledzenie komunikatów przekazywanych przez ZWiK  i Urząd Miejski w Łomiankach.

Wszelkie problemy związane z realizacją budowy prosimy kierować do Kierownika budowy - Piotra Raczyńskiego, tel.: 784-980-444 lub bezpośrednio do ZWiK: tel. 22 751-35-04, 513-181-103 lub na adres mailowy: zwik@zwik-lomianki.pl.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Tomasz Czajkowski
15.10.2021
fot.ZWiK

Opcje strony

do góry