Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Jubileusz 50-lecia łomiankowskich małżeństw.

Mieszkańcy naszej gminy, którzy przeżyli ze sobą ponad 50 lat w związku małżeńskim, spotkali się z Małgorzatą Żebrowską-Piotrak, Burmistrz Łomianek.  Ze względu na pandemię spotkania odbyły się w formie indywidualnych wizyt.
 
Fakt, że jesteście Państwo tu dziś razem, jest dowodem odpowiedzialności za podjętą wiele lat temu decyzję - decyzję o wspólnym życiu, o założeniu rodziny. Każde z Państwa dbało o nią najlepiej jak potrafiło - jestem pewna. Pokonaliście Państwo wszelkie trudności, wspólnie cieszyliście się z drobiazgów, dawaliście sobie wzajemnie siłę. Po 50-ciu latach nadal jesteście razem. Potwierdzacie tym, że łączy was silna i niepowtarzalna więź małżeńska. Kochacie się, mimo wszystko, a to najwyższy stopień miłości - mówiła burmistrz Łomianek Małgorzata Żebrowska-Piotrak z nieukrywanym wzruszeniem.
 
Podczas uroczystości Pani Burmistrz wręczyła w imieniu Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej czterem parom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Były dyplomy, drobne upominki i kwiaty. 
W ceremonii poza Jubilatami wzięli również udział najbliżsi członkowie niektórych rodzin.
 
ao
fot.: kż, mn, ao
16.11.2021 r.

Opcje strony

do góry