Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Informacja dla Mieszkańców o prowadzonych pracach wod-kan w terminie od 27.06.2022 do 10.07.2022 r.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach Sp. z o.o. informuje, że w związku z kontynuacją prac związanych z budową sieci kanalizacyjnej i sieci wodociągowej powstaną utrudnienia w ruchu drogowym związane z kolejnym etapami prac na poszczególnych zadaniach.

 1. Ulica Rolnicza
 1. Wykonano nawierzchnię asfaltową na odcinku od ul. Wędkarskiej do Podróżnej. Kontynuacja prac porządkowych i brukarskich na terenach przyległych,
 2. Przywrócony został ruch autobusów w ul. Rolniczej do ul. Podróżnej. Szczegółowe informacje na temat rozkładów jazdy dostępne są na przystankach oraz na stronie www KMŁ Łomianki,
 3. Kontynuacja prac przy budowie sieci kanalizacyjnej i sieci wodociągowej na odcinku ul. Rolniczej od nr 515 w kierunku granicy z Gminą Czosnów przy zastosowaniu ruchu wahadłowego oraz przy budowie odgałęzień bocznych od szkoły w Dziekanowie Polskim w kierunku Gminy Czosnów,
 4. W tygodniu 27 planowane jest rozpoczęcie prac związanych z układaniem nawierzchni asfaltowej od skrzyżowania z ul. Podróżną do posesji 443 w ul. Rolniczej.

Termin planowanych prac, może ulec zmianie w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych lub innych nieprzewidzianych zdarzeń.

Zalecamy korzystanie z dróg poprzecznych dochodzących do ul. Rolniczej.

 1. Ul. Waligóry

Zakończono roboty budowlane wraz z odtworzeniem nawierzchni. Kontynuacja etapu zakończenia inwestycji i przekazania do eksploatacji.

 1. Ul. Brzegowa, Łużycka, Wiślana
 1. Kontynuowanie prac w ulicy Łużyckiej od strony ulicy Wiślanej od posesji w ul. Brzegowej nr 6 w kierunku ulicy  Krajobrazowej.
 2. Ruch z ulicy Łużyckiej na odcinku od Kamińskiego do miejsca prowadzenia prac jest kierowany objazdem ulicą Krajobrazową. Przejazd przez miejsce prowadzenia prac od strony ulicy Wiślanej w kierunku ulicy Krajobrazowej oraz od Krajobrazowej w kierunku Wiślanej nie będzie możliwy z uwagi na zamknięcie drogi.
 1. „Budowa brakujących odcinków sieci wodociągowej oraz sieci kanalizacji sanitarnej w gm. Łomianki – etap I”
 1. Roboty sieciowe zostały wykonane.
 2. Od dnia 5 lipca planowane jest wykonywanie prac odtworzeniowych.
 1. Budowa sieci wodociągowej w ul. Wiślanej na odcinku od skrzyżowania z ul. Leśnych Dębów do skrzyżowania z ul. Akacjową.

Zakończono roboty budowlane wraz z odtworzeniem nawierzchni. Rozpoczęcie etapu zakończenia inwestycji i przekazania do eksploatacji.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy.

 

info: ZWiK
fot.: ZWiK
24.06.2022 r.

Opcje strony

do góry