Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Rekrutacja uzupełniająca do klasy VII dwujęzycznej w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Łomiankach przy ul. Staszica 2

1 sierpnia br. w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi w Łomiankach przy ul. Staszica 2 rozpocznie się rekrutacja uzupełniająca do oddziału dwujęzycznego – klasy VII w roku szkolnym 2022/2023.

Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc w planowanej klasie VII dwujęzycznej, w związku z tym, zapraszamy chętnych uczniów spoza obwodu szkoły (zamieszkałych na terenie Gminy Łomianki), zainteresowanych nauką w oddziale dwujęzycznym do udziału w rekrutacji uzupełniającej.

Nauczanie dwujęzyczne polega na nauczaniu poszczególnych przedmiotów zarówno w języku ojczystym, jak i obcym oraz dążeniu do posługiwania się swobodnie w mowie i piśmie dwoma językami: językiem ojczystym i językiem obcym na takim samym poziomie.

Językiem obcym w klasie dwujęzycznej w ww. szkole jest język angielski.

Dodatkowo do wyboru jest drugi język obcy – język niemiecki lub język francuski.

Termin składania wniosków od 1 do 5 sierpnia br.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad i kryteriów rekrutacji do klasy VII dwujęzycznej można uzyskać bezpośrednio w sekretariacie szkoły – nr tel. 22 751 56 10.

Jadwiga Idziaszek
01.07.2022
grafika: mn

 

Opcje strony

do góry