Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Witaj szkoło!

Łomiankowskie szkoły i przedszkola rozpoczęły nowy rok szkolny. 

Uśmiechnięci, opaleni, stęsknieni za sobą i nowymi wyzwaniami uczniowie wrócili po wakacjach do szkół. W większości placówek uroczyście rozpoczęto nowy rok szkolny. Przez ostatnie lata ze względu na pandemię uroczystości nie były organizowane, tym większa była dziś radość uczniów i nauczycieli. 

Z ramienia urzędu w uroczystościach uczestniczyła burmistrz Łomianek - Małgorzata Żebrowska-Piotrak, zastępca burmistrza - Anna Choma i pracownicy Wydziału Edukacji. 

„Już za chwilę usłyszycie pierwszy po wakacjach dzwonek. Serdecznie witam wszystkich uczniów, a szczególnie tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w szkole. Życzę, byście poczuli się w niej dobrze i bezpiecznie. Jestem przekonana, że nauczyciele i starsi koledzy otoczą Was opieką i pomogą szkołę poznać i polubić.
Każdemu z Was życzę wspaniałego roku szkolnego. Ciekawych zajęć i radości z pozyskiwania nowej wiedzy i umiejętności”- witała uczniów Małgorzata Żebrowska-Piotrak.„Czas usiąść do szkolnych ławek, czas podążać tajemniczymi ścieżkami wiedzy. Wspólnie zadbajmy o to, by wszyscy dotarli do celu i poczuli radość z dobrze wykonanego zadania! Wszystkim raz jeszcze życzę sukcesów!” - dodała burmistrz.

mjr

fot. mn, pm, kż, az, ao, SP Sadowa, SP 3
01.09.2022 r.

Opcje strony

do góry