Oficjalny Serwis Informacyjny

Mazovia lepsza od KS Łomianki

Przez dziesięć miesięcy żaden z przeciwników nie był w stanie zwyciężyć na ul. Fabrycznej w Łomiankach. Dopiero w ubiegłą środę nasi piłkarze przegrali na własnym boisku. Lepsza okazała się Mazovia Mińsk Mazowiecki.

Mecz z Mazovią nie zaliczał się do tych z gatunku najłatwiejszych, mimo że nastroje przed pierwszym gwizdkiem dopisywały z racji wysokiego miejsca w tabeli 4. ligi. Co więcej, już w pierwszych minutach KS Łomianki objął prowadzenie po… samobójczym trafieniu jednego z zawodników gości. Z czasem Mazovia zepchnęła naszych piłkarzy do defensywy, by jeszcze przed przerwą wyrównać.

W drugiej połowie nad Łomiankami rozpadał się deszcz. Trudne warunki odbiły się na grze i żaden z zespołów nie był w stanie narzucić swojego stylu rozgrywania piłki. Dopiero 17 minut przed końcem meczu padł kolejny gol. Niestety, zdobyli go goście, którzy ostatecznie wygrali 2:1. KS Łomianki do ostatnich sekund próbował wyrównać, ale Mazovia grała uważnie w obronie i rozbijała ataki gospodarzy.

Z powodu porażki KS Łomianki opuścił podium i obecnie znajduje się na piątym miejscu w tabeli. W sobotę o godz. 15.00 nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z wiceliderem z Bugu Wyszków.