Oficjalny Serwis Informacyjny

KS Łomianki pokonał wicelidera

Piłkarze KS Łomianki nie zwalniają tempa w tym sezonie i wywalczyli kolejny komplet punktów. Po ostatniej wpadce z Mazovią Mińsk Mazowiecki, w sobotę zwyciężyli na boisku wicelidera z Wyszkowa.

W ciągu dwóch tygodni nasi zawodnicy rozegrali pięć meczów. Eksperci lokalnej piłki komentują, że rozgrywki są toczone w tempie Ligi Mistrzów, a nie czwartej ligi. Mimo że sobotni wyjazd do Wyszkowa nie zapowiadał wygranej, zespół z Łomianek po raz kolejny udowodnił, że z czołowymi drużynami potrafi grać jak równy z równym, a nawet zwyciężać.

Pierwsze minuty spotkania upłynęły pod znakiem ofensywnej gry KS Łomianki. Już w 5. minucie Bug stracił gola po celnym trafieniu Mateusza Sołtysa. Gospodarze dopiero w 15. minucie oddali pierwszy strzał na naszą bramkę. Niedługo potem doprowadzili do wyrównania. KS Łomianki odpowiedział jednak 6 minut przed przerwą, kiedy Bartosz Dźwigulski strzelił bramkę na 2:1. W drugiej połowie wynik nie zmienił się i piłkarze z ul. Fabrycznej wrócili do domów z 3 punktami.