Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Zbiórka publiczna na karetkę dla Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym

Z inicjatywy pracowników Szpitala, Gminnej Biblioteki Publicznej w Czosnowie, Stowarzyszenia Przyjaciół Sportu i Rekreacji „Szybka Piłka” oraz okolicznych mieszkańców, przy ogromnym wsparciu i zaangażowaniu Gminy Czosnów, stworzona została zbiórka na zakup karetki wraz z doposażeniem dla Szpitala Dziecięcego w Dziekanowie Leśnym. Jej koszt to ok. 300 tys. złotych.

Obecnie placówka dysponuje wysłużonymi, starymi pojazdami, które lata świetności i niezawodności mają już dawno za sobą. Wciąż brakuje środków na nieustannie rosnące potrzeby, koszty funkcjonowania oraz remonty. Dlatego też zakup nowego pojazdu pozostaje w sferze marzeń pracowników szpitala i jego małych pacjentów.  Stale pojawiają się ważniejsze wydatki i bardziej oczekiwane inwestycje. Niemniej jednak jakość świadczonych usług transportowych powinna również ulec poprawie. Stąd zrodził się pomysł zorganizowania zrzutki.

Zbiórkę można wesprzeć poprzez serwis Zrzutka.pl, wpisując: KARETKA DLA SZPITALA DZIECIĘCEGO W DZIEKANOWIE LEŚNYM. Potrwa ona do 31.12.2022 r.

Agnieszka Szpakowska, 
Kierownik Działu Strategii i Rozwoju, SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym
23.09.2022

Opcje strony

do góry