Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Targi Pracy w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie – udział Gminy Łomianki

16 maja 2023 roku w Akademii Pedagogiki Specjalnej odbyły się targi praktyk, staży i pracy, połączone z konferencją pt. Rynek pracy i przygotowanie praktyczne w warunkach "niedoboru talentów".

Gmina Łomianki na podstawie porozumienia o współpracy z Akademią Pedagogiki Specjalnej została zaproszona do wzięcia udziału w targach, z czego chętnie skorzystaliśmy.

W targach uczestniczyła Anna Choma - II zastępca burmistrz Łomianek, Marzena Pręgowska - Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Dąbrowie oraz Anna Grabowska - Zastępca Naczelnika Wydziału Edukacji. Gmina Łomianki przedstawiła propozycję pracy w jednostkach, dla których jest organem prowadzącym. Przygotowaliśmy wspólną broszurę z ofertami pracy w naszych szkołach i przedszkolach. Zainteresowanie zarówno wśród studentów jak i absolwentów było niemałe. Mamy nadzieję, że w przyszłości absolwenci APS zasilą naszą kadrę pedagogiczną i rozpoczną swą przygodę zawodową w naszych szkołach i przedszkolach.

 

ag
19.05.2023 r.
fot.ag

 

Opcje strony

do góry