Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Dni Dąbrowy piknik

Niedzielny piknik w Dąbrowie Leśnej  przyciągnął wiele rodzin. Każdy znalazł coś dla siebie.

Organizatorzy zadbali o aktywności dla maluchów i starszych dzieci. „Zielone Serce Mazowsza” zorganizowało warsztaty, w których każdy mógł dać upust swojej kreatywności. Uczestnicy pikniku brali udział w warsztatach rękodzielniczych, zero waste oraz artystycznych z wykorzystaniem odpadów, a przy okazji dowiadywali się jak w prosty sposób zadbać o naszą planetę.

Pełne magii przedstawienie teatralne „Przygody KampiNoska” zaciekawiło dużych i małych dostarczając wiele zabawy i radości.

W namiocie harcerskim można było dowiedzieć się więcej o harcerstwie i zapoznać się zasadami udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Dużym zainteresowaniem cieszył  się wóz strażacki, przy którym pod czujnym okiem strażaków maluchy dzielnie walczyły z ogniem i  sprawdzały czy łatwo jest ugasić pożar …  na symulatorze.

Uczestnicy pikniku  mogli podziwiać wernisaż fotografii utalentowanych uczestników warsztatów oraz wziąć udział w tworzeniu  pamiątkowego muralu „Zielone Serce Dąbrowy”.

Nie byłoby udanego pikniku bez waty cukrowej, popcornu , dmuchańców, smacznej kiełbasy z grilla i orzeźwiającej lemoniady. To był naprawdę udany dzień.

mjr
18.09.2023
fot.: sg

Opcje strony

do góry