Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Zwycięstwo w Pułtusku

KS Łomianki wrócił z kompletem punktów z Pułtuska. Po ciężkim meczu naszym piłkarzom udało się pokonać Nadnarwiankę 1:0 i do lidera rozgrywek tracą już tylko trzy punkty.

W sobotę, 14 marca KS Łomianki zmierzył się na wyjeździe z Nadnarwianką Pułtusk. Losy spotkanie zostały rozstrzygnięte w 42. minucie, kiedy po faulu na Jakubie Zielińskim sędzia podyktował rzut karny. Daniel Ziąbski zmylił bramkarza, uderzył w prawy róg bramki i zdobył gola dla drużyny z Łomianek.

W pierwszej połowie gra była chaotyczna. Oba zespoły miały problem ze stworzeniem klarownych sytuacji. Dopiero po przerwie obraz gry zmienił się. KS Łomianki mądrze bronił się i jednocześnie wykorzystywał odkrycie się przeciwnika, który musiał gonić wynik. Pod koniec meczu nasi piłkarze mogli zaliczyć trafienie na 2:0, ale jeden z zawodników po minięciu bramkarza Nadnarwianki nie trafił do pustej bramki.

[obrazek]

W najbliższą sobotę KS Łomianki podejmie na własnym boisku Mławiankę Mława, mecz rozpocznie się o godz. 11.00. Obecnie nasi piłkarze są tuż za podium i tracą tylko trzy punkty do lidera, którym jest Bzura Chodaków.