Oficjalny Serwis Informacyjny

Nowe koszulki były szczęśliwe

KS Łomianki po wyrównanym meczu pokonał Mławiankę Mława 1:0. Nasza drużyna umocniła się w czołówce tabeli i w sobotę zmierzy się w spotkaniu na szczycie z Mazovią Mińsk Mazowiecki.

W sobotę, 21 marca KSŁ podejmował groźną ekipę Mławianki.  Już na samym początku goście byli bliscy objęcia prowadzenia, kiedy obrońca z Łomianek zbyt lekko podał piłkę do bramkarza i przechwycił ją zawodnik z Mławy. Na szczęście przeciwnik nie wykorzystał sytuacji sam na sam z naszym golkiperem i posłał futbolówkę wysoko na bramką.

W 34. minucie role odwróciły się. Po zamieszaniu w polu karnym Mławianki, Łukasz Prusik strzałem z bliskiej odległości dał prowadzenie piłkarzom z Łomianek. Asystę przy golu zaliczył Artur Starosz, któremu kilka godzin wcześniej… urodziła się córka. Koledzy z zespołu pamiętali o tym i wykonali - dobrze znaną w światku futbolowym - "kołyskę".

Druga połowa mogła podobać się kibicom. Obie drużyny prowadziły grę w szybkim tempie. Były też okazje bramkowe. Najpierw Mławianka strzeliła w słupek, natomiast później KSŁ uderzył zbyt lekko wprost w bramkarza.

Co ciekawe, nasz zespół po raz pierwszy w tej rundzie zagrał w nowych strojach ufundowanych przez firmę Beko. Patrząc na wynik, okazały się szczęśliwe. Miejmy nadzieję, że pomogą piłkarzom także w najbliższą sobotę o godz. 15.00. Wtedy właśnie KS Łomianki zagra na wyjeździe z trzecią w tabeli Mazovią Miński Mazowiecki.