Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Spotkanie Klubu Seniora w Łomiankach

Prawie stu łomiankowskich seniorów bawiło się 8 lutego w Centrum Kultury na tradycyjnym spotkaniu noworocznym Klubu Seniora w Łomiankach.

Gospodynie spotkania Krystyna Krasuska i Wanda Spieg na uroczystość zaprosiły burmistrz Łomianek Małgorzatę Żebrowską-Piotrak wraz z zastępczynią Anną Chomą, a także dyrektora Centrum Kultury Janusza Zawadzkiego, Przewodniczącą Rady Seniorów Gminy Łomianki Alicję Siemianowską-Woźniak oraz Prezesa Stowarzyszenia Uczniów Seniorów Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomiankach Tadeusza Kordka.

Burmistrz Łomianek odwiedziła seniorów z drobnymi, słodkimi upominkami i życzyła im wszelkiej pomyślności, zdrowia i ciekawych aktywności w 2024 roku.

W spotkaniu uczestniczyli członkowie i przyjaciele Klubu Seniora, m.in. ze Związku Emerytów i Rencistów, Stowarzyszenia Uczniów Seniorów Szkoły Podstawowej nr 1 w Łomiankach oraz członkowie UTW w Łomiankach.

Wspólny taniec seniorów z układem zaanimowanym przez Centrum Kultury w Łomiankach zachwycił nie tylko uczestników spotkania, ale również internautów oglądających naszą relację na facebooku.

jp
09.02.2024
fot.az, am, ck

Opcje strony

do góry