Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Komplet punktów na gorącym terenie

KS Łomianki wciąż na fali. Nasi piłkarze pokonali na wyjeździe Ostrovię Ostrów Mazowiecka 2:1 i wciąż depczą po piętach liderowi z Raciąża. Teraz czekają na nich dwa mecze z ligową czołówką.

[obrazek]

W sobotę, 9 maja KSŁ zmierzył się z Ostrovią. Nie jest tajemnicą, że pojedynki z tą drużyną wzbudzają wiele emocji. Tak samo było i tym razem - nie zabrakło twardej, męskiej gry.

[obrazek]

[obrazek]

Mimo że w pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiali piłkarze z Łomianek, to Ostrovia schodziła do szatni z prowadzeniem. Bramkę dla gospodarzy zdobył Arkadiusz Ciach, który wykorzystał rzut karny.

[obrazek]

[obrazek]

KSŁ tuż po przerwie jeszcze śmielej ruszył do ataków. To się opłaciło, ponieważ zespół z ul. Fabrycznej szybko wyrównał stan meczu. Jeden z naszych zawodników zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, piłka odbiła się od słupka, dopadł do niej Mateusz Kowalski i lekkim strzałem umieścił futbolówkę w siatce. Zwycięskiego gola zdobył Adam Matuszczak, który pokonał bramkarza gospodarzy strzałem z lewej strony pola karnego.

[obrazek]

[obrazek]

16 i 20 maja KSŁ podejmie na własnym boisku dwie drużyny z ligowej czołówki. Najpierw zmierzy się z Huraganem Wołomin, a później z rezerwami Wisły Płock. Nasi piłkarze zajmują drugie miejsce na czwartoligowym froncie i nadal tracą do Błękitnych Raciąż dwa "oczka".