Oficjalny Serwis Informacyjny

Huragan przeszedł przez Łomianki

Piłkarze KS Łomianki niespodziewanie przegrali na własnym stadionie z Huraganem Wołomin 0:2. Zagrali ofensywną piłkę, ale tym razem kluczem do zwycięstwa okazały się obrona i skuteczne kontry. Czy dzisiaj odegrają się na rezerwach Wisły Płock?

W sobotę, 16 maja KSŁ zmierzył się z Huraganem. Przed meczem eksperci za faworyta uznawali naszą drużynę. Potwierdzały to pierwsze minuty spotkania, kiedy KSŁ stwarzał kolejne groźne, aczkolwiek niewykorzystane sytuacje.

Wykorzystali to przeciwnicy, którzy po jednym z ataków wyprowadzili szybką kontrę. Rafał Wielądek wyszedł na sam na sam z bramkarzem i strzelił pierwszego gola dla Huraganu. Po zmianie wyniku, gra wyrównała się.

W drugiej połowie Huragan przypieczętował wygraną. Marcin Stańczyk świetnie odnalazł się w polu karnym i głową umieścił futbolówkę w siatce po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Drugi gol dla gości z Wołomina nie wpłynął mobilizująco na naszych zawodników. Przeciwnicy stwarzali kolejne sytuacje, ale na szczęście byli nieskuteczni.

Dzisiaj, 20 maja KSŁ zagra na własnym boisku kolejny mecz. Przeciwnikiem będzie Wisła II Płock. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17.30. Zapraszamy!