Oficjalny Serwis Informacyjny

Porażka z wiceliderem

Piłkarze KS Łomianki dzielnie bronili się, ale i tak nie zdołali wrócić z Sochaczewa chociażby z punktem. Bzura Chodaków zdobyła zwycięskiego gola i wciąż walczy o awans do trzeciej ligi z Błękitnymi Raciąż, którzy w tę sobotę przyjadą do Łomianek.

W ostatni weekend KSŁ rozegrał mecz na szczycie z Bzurą Chodaków. Pierwsza połowa minęła pod znakiem lekkiej przewagi naszej drużyny. Niemniej to gospodarze z Sochaczewa zmarnowali doskonałą szansę na objęcie prowadzenia. Jeden z zawodników zdecydował się na przewrotkę, po czym futbolówka odbiła się od słupka.

W drugiej połowie KSŁ zaatakował bramkę Bzury. Dwóch piłkarzy z Łomianek miało naprzeciwko siebie tylko jednego obrońcę rywali. Napastnik KSŁ strzelił z linii pola karnego i piłka nieznacznie minęła lewy słupek bramki.

Dalsze minuty należały już do gospodarzy, którzy raz za razem atakowali bramkę zespołu z Łomianek. Było uderzenie w słupek, były niecelne uderzenia. Dopiero pod koniec meczu piłkarze z Łomianek skapitulowali i po strzale z linii pola karnego stracili gola. Ostatecznie spotkanie zakończyło się ich porażką 0:1.

W  najbliższą sobotę KSŁ podejmie na ul. Fabrycznej Błękitnych Raciąż. Spotkanie z liderem rozpocznie się o godz. 11.00. Zapraszamy!