Oficjalny Serwis Informacyjny

Derby nie dla KS Łomianki

KS Łomianki nieznacznie uległ w derbach powiatu Ożarowiance Ożarów Mazowiecki. Czy nasi piłkarze odegrają się w sobotę na rywalach z Ostrovii?

W poprzedni weekend KSŁ doznał pierwszej porażki w sezonie 2015/2016. Pogromcą okazał się lokalny rywal z Ożarowa Mazowieckiego, który jedynego gola zdobył jeszcze przed zejściem piłkarzy do szatni na przerwę. Jego autorem był Paweł Jabłoński – drużyna gospodarzy przejęła piłkę w środku boiska, wyprowadziła szybką kontrę i w końcu P. Jabłoński położył bramkarza KSŁ, po czym skierował futbolówkę do siatki. Do tego czasu spotkanie było wyrównane, z lekkim wskazaniem na zespół z Łomianek.

W drugiej połowie lepiej zaprezentowali się gospodarze z Ożarowa Mazowieckiego, którzy bez problemu dowieźli zwycięstwo 1:0 do końcowego gwizdka sędziego. Niewiele brakowało, żeby wygrana była bardziej okazała, ale na początku drugiej odsłony gry, piłka jedynie odbiła się od poprzeczki.

W tę sobotę KSŁ podejmie na własnym boisku Ostrovię Ostrów Mazowiecka. Spotkanie rozpocznie się o godz. 11.00. Nasza drużyna zajmuje aktualnie ósme miejsce w tabeli, natomiast Ostrovia jest „oczko” niżej w tabeli.