Oficjalny Serwis Informacyjny

Zdecydowane zwycięstwo KS Łomianki

KS Łomianki nie pozostawił złudzeń kto jest lepszy i pokonał Mławiankę Mława 3:0. Nasi piłkarze zajmują obecnie siódmą pozycję w tabeli czwartej ligi.

W sobotę, 7 listopada łomiankowska drużyna podejmowała na własnym boisku Mławiankę. Niespodziewanie KS Łomianki objął prowadzenie po golu samobójczym. Kiedy Edison Fernandes Da Silva próbował wybić piłkę po dośrodkowaniu z lewej strony, skierował ją wprost do siatki. Przed przerwą gospodarze mogli jeszcze podwyższyć wynik, ale futbolówka jedynie odbiła się od słupka.

W drugiej połowie przewaga KS Łomianki stała się wyraźniejsza. Efekty przyszły szybko. Najpierw Artur Starosz pokonał pewnym uderzeniem z rzutu karnego bramkarza Mławianki. Później Bartosz Dźwigulski otrzymał piłkę na 16. metrze i – mimo że był naciskany przez przeciwnika – natychmiast posłał futbolówkę obok zaskoczonego golkipera gości. Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 3:0.

W środę, 11 listopada KS Łomianki zagra na wyjeździe z Naprzodem Skórzec. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godz. 12.00.