Oficjalny Serwis Informacyjny

KS Łomianki z kolejnym zwycięstwem

Nasi piłkarze przywieźli komplet punktów z wyjazdu do Skórca. Przez całe spotkanie byli zespołem lepszym, który kontrolował grę. Teraz czas na mecz z liderem.

W środę, 11 listopada KS Łomianki zmierzył się z ambitną drużyną Naprzodu Skórzec. Przebieg gry jednak nie pozostawiał złudzeń, który zespół prezentuje bardziej dojrzały styl. To właśnie piłkarze z Łomianek prowadzili do przerwy 2:0. Najpierw gola zdobył Mateusz Kowalski, który zwieńczył podręcznikowo przeprowadzoną akcję. Piłka chodziła wtedy między zawodnikami jak po sznurku. Później na listę strzelców wpisał się Artur Starosz, który wykorzystał rzut karny.

Ten sam zawodnik zdobył jeszcze jednego gola w drugiej połowie meczu. Piłka leciała z lewej flanki boiska, A. Starosz był niepilnowany, przyjął futbolówkę i technicznym strzałem pokonał bramkarza Naprzodu. Gospodarzy było stać jedynie na zdobycie honorowego gola - naszego golkipera pokonał jeden z zawodników strzałem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla KS Łomianki.

W najbliższą sobotę o godz. 11.00 KS Łomianki podejmie MKS Przasnysz. Goście są obecnie liderem rozgrywek czwartej ligi. Zapraszamy na ul. Fabryczną!