Oficjalny Serwis Informacyjny

KS Łomianki lepszy od Wisły Płock

KS Łomianki odniósł pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej. Po wymagającym meczu pokonał silne rezerwy Wisły Płock. Teraz czas na starcie z Bugiem Wyszków.

W ostatniej kolejce nasi piłkarze zmierzyli się na wyjeździe z Wisłą II Płock. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Pierwszy gol padł tuż po wznowieniu gry, kiedy w 46. minucie Patryk Gac umieścił piłkę w siatce. W 93. minucie wynik spotkania ustalił Artur Starosz, który bezbłędnie wykorzystał rzut karny. Należy podkreślić, że bardzo dobrze zagrała łomiankowska obrona, która nie pozwoliła, żeby Wisła II stworzyła chociaż jedną groźną sytuację.

Tydzień wcześniej KS Łomianki przegrał na własnym boisku z MKS-em Ciechanów 0:1. Obecnie nasi piłkarze zajmują 6. pozycję w tabeli IV ligi.

W najbliższą sobotę, 2 kwietnia o godz. 11.00 KS Łomianki rozegra kolejny mecz. Nasi zawodnicy zagrają u siebie z Bugiem Wyszków. Zapraszamy do kibicowania!