Oficjalny Serwis Informacyjny

KS Łomianki nokautuje Wkrę Bieżuń

Piłkarze z Łomianek pokazali drużynie Wkry Bieżuń miejsce w szeregu. W ostatni weekend pokonali gości aż 3:0, co i tak było najniższym wymiarem kary.

W sobotę, 14 maja KS Łomianki zmierzył się na własnym boisku z przedostatnią drużyną IV ligi - Wkrą Bieżuń. Początkowo spotkanie było wyrównane. Obraz gry zmienił się dopiero, gdy nasi piłkarze zdobyli pierwszego gola. Jego autorem był Przemysław Sieczko, który wykorzystał podanie z prawej strony. Ta bramka zmobilizowała KS Łomianki do jeszcze groźniejszych ataków. Przed przerwą wynik meczu na 2:0 podwyższył Patryk Gac.

W drugiej połowie nasz zespół atakował jeszcze śmielej. Niemniej przy golu na 3:0, szczęściu dopomógł bramkarz Wkry. Golkiper - po dośrodkowaniu z rzutu wolnego - wypuścił piłkę z rąk i momentalnie w bramce umieścił ją Cezary Kałan. 3:0!

- Strzeliliśmy trzy bramki, co przy dziewiętnastu oddanych strzałach nie jest wynikiem imponującym. Najważniejsze jednak było zwycięstwo i przełamanie tej fatalnej serii, ale teraz trzeba zrobić wszystko, żeby jej koniec był początkiem nowej, zwycięskiej. Zostało siedem kolejek, w których do zdobycia jest 21 punktów. Interesuje nas zdecydowanie wyższe miejsce w tabeli od tego, które obecnie zajmujemy – komentuje dla kslomianki.pl trener Michał Piros.

KS Łomianki obecnie zajmuje ósme miejsce w tabeli. W środę, 18 maja o godz. 17.30 zmierzy się na wyjeździe z Bzurą Chodaków.