Oficjalny Serwis Informacyjny

Pogrom w Siedlcach

Kibice KS Łomianki mogą być zadowoleni z postawy swoich ulubieńców, którzy w ostatni weekend zwyciężyli w Siedlcach. Nasza drużyna wygrała z rezerwami Pogoni aż 3:0.

W pierwszej połowie posiadanie piłki było po stronie Pogoni II. Gospodarze stwarzali groźne sytuacje, ale mieli problemy z ich wykończeniem. To jednak nasza drużyna mogła cieszyć się z objęcia prowadzenia. W 26. minucie Karol Szeliga pokonał bramkarza gospodarzy. 7 minut później było już 2:0 - bramkę samobójczą strzelił jeden z zawodników Pogoni II. Przed przerwą KSŁ mógł jeszcze podwyższyć prowadzenie, ale świetnej okazji nie wykorzystał Cezary Kałan.

W drugiej połowie drużyna z Łomianek broniła wyniku i wyczekiwała na kontry. KSŁ miał kilka niezłych sytuacji, lecz za każdym razem nasi zawodnicy musieli obejść się smakiem. Dopiero w 79. minucie udało się zdobyć trzeciego gola. Jego autorem był Daniel Ziąbski, który celnie uderzył piłkę głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

Spotkanie z Pogonią II zakończyło rundę jesienną IV ligi. Zespół z Łomianek zajął 6. miejsce z dorobkiem 30 punktów. W najbliższy weekend zostanie rozegrana jeszcze jedna kolejka. Co ciekawe, będzie to już 1. kolejka rundy… wiosennej. Spotkania bowiem przeniesiono awansem na listopad. Przeciwnikiem KSŁ będą Błękitni Raciąż. Mecz zaplanowano na niedzielę, 20 listopada na godz. 11.00.