Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Mazur lepszy od KS Łomianki

KS Łomianki rozpoczął serię zimowych sparingów. W pierwszym spotkaniu nasi piłkarze ulegli na wyjeździe Mazurowi Karczew 1:3. Po przerwie dało o sobie znać zmęczenie po dwóch tygodniach intensywnych zajęć.

[obrazek]

W ostatnią sobotę piłkarze KS Łomianki  rozegrali pierwszy mecz w tym roku. Ich przeciwnikiem w spotkaniu towarzyskim był Mazur Karczew. Do przerwy gra była wyrównana. Świadczy o tym rezultat - 1:1. Na prowadzenie jako pierwszy wyszedł nasz zespół, który zdobył gola po ładnej, zespołowej akcji. Prostopadłym podaniem popisał się Kałan, a w sytuacji sam na sam nie zawiódł Strzemecki. Kolejne gole strzelali już gospodarze, którzy ostatecznie zwyciężyli 3:1.

Należy podkreślić, że podstawowym celem sparingów jest odpowiednie przygotowanie drużyny do meczów ligowych. Na obecnym etapie przygotowań główną uwagę przykłada się do intensywnych zajęć, które wiosną przyczynią się do wypracowania niezbędnej wytrzymałości.

KS Łomianki wystąpił w następującym składzie: Stefaniak, Wysocki, Ziąbski, Wolniewicz, Brzozowski, Zieliński, Krzeszowski, Gac, Jóźwiak, Kałan, Zabłocki, Makowski, Izdebski, Strzemecki, Sołtys Z różnych przyczyn nie zagrali: Prusik, Sawicki, Kawka, Kotula, Szeliga, Kaczmarek, Granoszewski, Leśniewski, Szczeczko, Kowalski.

Następny sparing zostanie rozegrany w niedzielę, tj. 29 stycznia. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie Marcovia Marki.