Oficjalny Serwis Informacyjny

Lider wygrał w Łomiankach

W ostatnim meczu KS Łomianki przegrał u siebie z liderem z Grodziska Mazowieckiego 1:3. Kibice liczą, że drużyna z Fabrycznej zaprezentuje się lepiej w spotkaniu z Hutnikiem Warszawa.

W weekend KS Łomianki zmierzył się na własnym boisku z Pogonią Grodzisk Mazowiecki, która w tym sezonie jest głównym kandydatem do awansu do III ligi. Goście potwierdzili swoje wysokie aspiracje i wywalczyli komplet punktów.

Pogoń pierwszego gola zdobyła już w pierwszej połowie, kiedy Maciej Wilanowski pokonał z bliska naszego bramkarza. Jeszcze przed przerwą mogło być 0:2, ale arbiter dopatrzył się spalonego. W drugiej połowie kolejną bramkę dla gości zdobył Damian Jaroń, tym razem z rzutu karnego. Z kolei na 0:3 podwyższył Michał Strzałkowski.

Nasi piłkarze zdobyli honorowego gola - Mateusz Kowalski wykorzystał zamieszanie w polu karnym i wbił piłkę do siatki.

W najbliższej kolejce KS Łomianki zmierzy się na wyjeździe z Hutnikiem Warszawa (środa, godz. 18.00), natomiast w sobotę o godz. 11.00 podejmie Bzurę Chodaków.