Oficjalny Serwis Informacyjny

KS Łomianki wygrywa sparingi

3 zwycięstwa w sparingach, 9 zdobytych goli i 0 straconych - tak w skrócie prezentuje się bilans KS Łomianki podczas przerwy wakacyjnej. Nasi piłkarze przygotowują się do startu nowego sezonu IV ligi.

Już w połowie sierpnia rozpocznie się runda jesienna IV ligi. Do startu w rozgrywkach przygotowuje się zespół KS Łomianki. Nastroje w drużynie są dobre, ponieważ zawodnicy prezentują się pozytywnie w sparingach - do tej pory KS Łomianki wygrał 2:0 ze Zniczem Pruszków (CLJ), 4:0 z Legionovią II Legionowo i 3:0 z Drukarzem Warszawa. Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami.

Znicz Pruszków (CLJ) - KS Łomianki 0:2 (0:1)
Bramki:
Adrian Granoszewski, Testowany 12

Skład: Testowany 1 (bramkarz, CLJ), Testowany 2 (obrońca, IV liga), Testowany 3 (obrońca, CLJ), Michał Brzozowski, Testowany 4 (pomocnik, IV liga), Testowany 5 (pomocnik, LO), Testowany 6 (pomocnik, IV liga), Testowany 7 (pomocnik, LO), Testowany 8 (pomocnik, LO), Testowany 9 (pomocnik, LO), Adrian Granoszewski

Po przerwie zagrali: Testowany 10 (obrońca, CLJ), Testowany 11 (pomocnik, Grecja), Testowany 12 (pomocnik, juniorzy), Testowany 13 (napastnik, Nigeria)

Legionovia II Legionowo - KS Łomianki 0:4 (0:0)
Bramki: Testowany, Testowany, Kowalski, Testowany

Skład: Wysocki, Testowany 1, Testowany 2, Testowany 3, Izdebski, Testowany 4, Testowany 5, Kałan, Testowany 6, Testowany 7, Granoszewski (I połowa); Testowany 8, M. Brzozowski, Testowany 9, Kotula, Testowany 10, Szeliga, Strzemecki, Testowany 11, Kowalski, Makowski, Testowany 12 (II połowa)

Wolne otrzymali: Sołtys, Barankiewicz, Kawka, P. Brzozowski, Sawicki, Prusik, Gac, Krzeszowski, Kaczmarek

KS Łomianki - Drukarz Warszawa 3:0
Bramki:
Testowany, Barankiewicz (2)

Skład: Testowany 1, Kaczmarek, Makowski, Testowany 2, Testowany 3, Testowany 4, Kałąn, Granoszewski, Testowany 5, Testowany 6 (I połowa); Wysocki, Ziąbski, M. Brzozowski, Kotula, Testowany 7, Szeliga, Stromecki, Testowany 8, Kowalski, Testowany 9, Barankiewicz

Przed rozpoczęciem sezonu KS Łomianki rozegra jeszcze dwa sparingi: z Piastem Piastów (29 lipca) i KS Piaseczno (5 sierpnia).