Oficjalny Serwis Informacyjny

Bug za słaby na KS Łomianki

Piłkarze KS Łomianki zwyciężyli na wyjeździe Bug Wyszków 2:1. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Szeliga i Ziąbski. Już jutro KS Łomianki zagra w Pucharze Polski z Huraganem Wołomin.

W ostatni weekend KS Łomianki zmierzył się w Wyszkowie z tamtejszym Bugiem. Pierwsi gola zdobyli nasi piłkarze. W 22. minucie Szeliga zaliczył trafienie z rzutu wolnego. Bug wyrównał jeszcze przed przerwą, kiedy na listę strzelców wpisał się Kowalczyk.

Spotkanie zostało rozstrzygnięte w 78. minucie, kiedy arbiter ukarał czerwoną kartką jednego z zawodników Bugu i podyktował rzut karny dla KS Łomianki. Jedenastkę pewnym strzałem tuż przy prawym słupku wykorzystał Ziąbski.

KS Łomianki wystąpił w następującym składzie: Wysocki (Okrasa), Kaczmarek (Majczyna), M. Brzozowski (P. Brzozowski), Latos, Barankiewicz (Kawka), Kowalski (Kotula), Szeliga (Gac), Bochenek, Sołtys (Strzemecki), Hrynkiewicz, Ziąbski.

W środę, 20 września KS Łomianki zagra w Pucharze Polski z Huraganem Wołomin. Spotkanie zostanie rozegrane w Łomiankach o godz. 16.30. Z kolei w sobotę, 23 września o godz. 11.00 KS Łomianki podejmie Wisłę II Płock w ramach rozgrywek ligowych.