Oficjalny Serwis Informacyjny

Remis na wyjeździe

KS Łomianki zremisował na wyjeździe z Błękitnymi Raciąż 2:2. Obie bramki dla naszej drużyny zdobył w doliczonym czasie gry Mateusz Sołtys.

W ostatnim weekend KS Łomianki zmierzył się na wyjeździe z Błękitnymi Raciąż. Mimo że drużyna z Łomianek była faworytem tego spotkania, to gospodarze zdobyli pierwszego gola. Autorem bramki był Damian Szelągiewicz. Po przerwie Błękitni niespodziewanie dołożyli jeszcze jedno trafienie. Napastnik z Raciąża wbiegł w pole karne, uderzył i piłka odbiła się od słupka, a po chwili trafiła w jednego z zawodników i wpadła do siatki. 2:0!

Od 56. minuty KS Łomianki grał w osłabieniu. Mimo przewagi liczebnej, gospodarze nie umieli obronić korzystnego wyniku. W doliczonym czasie gry dwa gole dla KS Łomianki zdobył Mateusz Sołtys, który najpierw z bliska wpakował piłkę do bramki, a później wykorzystał rzut karny.

W najbliższej kolejce KS Łomianki zagra z Mławianką Mława. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 14 października o godz. 11.00 w Łomiankach. Nasza drużyna zajmuje 8. miejsce w tabeli 4. ligi.