Oficjalny Serwis Informacyjny

Remis w Wołominie

KS Łomianki zremisował w Wołominie z Huraganem 2:2. Gole dla naszej drużyny zdobyli Aron Majczyna i Mateusz Sołtys. Groźnej kontuzji doznał bramkarza KS Łomianki.

W ostatni weekend piłkarze z Łomianek udali się na spotkanie wyjazdowe z Huraganem. Mecz rozpoczął się po myśli KS Łomianki - bramkę po zamieszeniu w polu karnym zdobył Aron Majczyna. Jednakże jeszcze przed przerwą Huragan wyrównał i było 1:1.

W drugiej połowie zarysowała się przewaga gospodarzy. W pewnym momencie kontuzji kolana doznał bramkarza KS Łomianki – Paweł Wysocki i na placu gry zastąpił go Paweł Okrasa. Po błędzie rezerwowego golkipera gospodarze wyszli na prowadzenie. Na szczęście Mateusz Sołtys strzelił drugiego gola i zapewnił piłkarzom z Łomianek remis.

KS Łomianki zajmuje 10. miejsce w tabeli. W sobotę zmierzy się o godz. 11.00 na własnym boisku z Drukarzem Warszawa.