Oficjalny Serwis Informacyjny

Derby nie dla KS Łomianki

Kolejne derby Powiatu Warszawskiego Zachodniego za nami. Po wyrównanym meczu KS Łomianki przegrał u siebie z sąsiadami z Ożarowa Mazowieckiego. Nasza drużyna prowadziła już 2:0, ale...

Pierwsza połowa to szybkie tempo gry, strzały na jedną i drugą bramkę. W 31. minucie Filip Krzeszowski widząc stojącego wysoko bramkarza gości oddaje strzał z połowy boiska gości. Gospodarze prowadzą 1:0 i ten wynik dowożą do przerwy.  Druga połowa rozpoczyna się dobrze dla KS Łomianki. Po dwóch minutach gry występujący po raz drugi w rundzie wiosennej Sławomir Truszczyński zdobywa drugiego gola. Radość na stadionie przy Fabrycznej nie trwa długo. Trzy minuty później goście po błędzie obrony KS Łomianki zdobywają kontaktową bramkę. Po godzinie gry zaczynają się zmiany i po jednej z takich zmian zawodnik Ożarowianki zdobywa bramkę na 2:2. Na dziewięć minut przed końcem bramkarz KSŁ wybija piłkę, ale będący w polu karnym piłkarz z Ożarowa dobija futbolówkę i to goście zdobywają 3 punkty.

W najbliższej kolejce KS Łomianki będzie pauzował. Kolejny mecz nasi piłkarze rozegrają 26 maja o godz. 16.00 w Mławie z tamtejszą Mławianką.