Oficjalny Serwis Informacyjny

Zwycięstwo w Mławie

KS Łomianki po dobrym meczu pokonał na wyjeździe Mławiankę Mława 2:0. Oba gole dla naszego zespołu zdobył Danian Pavlas. Już w tę sobotę KS Łomianki podejmie Ząbkovię Ząbki.

W ostatni weekend piłkarze z Łomianek sprawdzili swoje umiejętności w starciu z Mławianką. Już od początku spotkania aktywniejsi byli łomiankowscy piłkarze. Momentami gospodarze mieli problemy z przejście środkowej linii boiska. Pierwszy gol padł w 33. minucie. Jego autorem był Danian Pavlas z KS Łomianki. Litwin popisał się ładnym, technicznym uderzeniem. W 77. minucie Pavlas zdobył drugiego gola, pokonując golkipera z Mławy z bliskiej odległości.

Kolejny mecz odbędzie się już w sobotę o godz. 16.00. KS Łomianki zmierzy się u siebie z Ząbkovią Ząbki.