Oficjalny Serwis Informacyjny

5. Bieg Łomianek im. Ireny Szewińskiej za nami. W tym roku bieg miał charakter memoriałowy.

W biegu głównym na 10 km pobiegło prawie 300 biegaczy.
Przed biegiem głównym odbył się Mini Bieg Łomianek. Dzieci i młodzież rywalizowały na bieżni ICDS na dystansach 200, 400 i 800 metrów, w zależności od kategorii wiekowej. Pogoda dopisała, frekwencja była imponująca. Na starcie stanęło blisko 300 młodych zawodników.

Punktualnie o godz. 10.00 Małgorzata Żebrowska-Piotrak Burmistrz Łomianek wystartowała zawodników. Biegli oni atestowaną trasą, prowadzącą w większości przez ul. Warszawską. Meta była usytuowana na bieżni lekkoatletycznej wokół boiska sportowego przy ICDS.

W klasyfikacji generalnej wśród kobiet zwyciężyła: Justyna Kostrzewska z czasem – 0:40:16
Wśród mężczyzn najlepszy był Dominik Gosk – 0:34:50
Zwycięzcom nagrody wręczała Małgorzata Żebrowska-Piotrak Burmistrz Łomianek.
Wszystkie wyniki i obszerna galeria zdjęć znajduje się na stronie www.bieglomianek.pl oraz na oficjalnym profilu biegu na fb https://www.facebook.com/bieglomianek/