Oficjalny Serwis Informacyjny

Mistrzyni Polski z Łomianek

16 września 2012 r. mieszkanka Łomianek, Agnieszka Sikora, reprezentująca klub Legion Serwis, została Mistrzynią Polski w kolarstwie górskim. Sikora okazała się najlepszą kobietą, pokonując dystans 78 kilometrów w czasie 2 godzin i 49 minut.

Mamy Mistrzynię Polski w Łomiankach

16 Września 2012 r. mieszkanka Łomianek, Agnieszka Sikora, reprezentująca klub Legion Serwis, została Mistrzynią Polski w kolarstwie górskim.
Zawodnicy mieli do pokonania 78 km z dystansu Medio walczący o tytuł Amatorskiego Mistrza Polski w Maratonie MTB. W zawodach udział wzięło blisko 250 zawodników, startujących w 10 kategoriach wiekowych.
Zawodniczka z Łomianek reprezentująca Legion Serwis okazała się najlepszą kobietą, pokonując dystans 78 kilometrów w czasie 2 godzin i 49 minut.

Druga przyjechała jedna z najlepszych polskich zawodniczek MTB młodego pokolenia Aleksandra Podgórska z ekipy Viking Dream Bike, zdobywając tytuł mistrzyni w kategorii K1, gdyż Agnieszka Sikora wygrała w kategorii K2. Jako trzecia wśród kobiet, linię mety minęła miejscowa zawodniczka Krystyna Chećko z Dąbrowy Górniczej.