Oficjalny Serwis Informacyjny

O Puchar Burmistrza w Dzień Kobiet

8 marca br., w Dzień Kobiet, w hali Integracyjnego Centrum Dydaktyczno Sportowego odbył się II Nocny Halowy Turniej Piłki Nożnej u Puchar Burmistrza Łomianek.

W siedmiogodzinnej rywalizacji, która trwała do godz. 3:00 w nocy, udział wzięło 15 zespołów. W całym turnieju wystąpiło łącznie 157 zawodników, co pokazuje dużą potrzebę organizowania tego typu imprez w naszym mieście. W 33 rozegranych spotkaniach padło 127 bramek, a w samej fazie finałowej, gdzie rywalizacja toczyła się pomiędzy trzema zespołami, padło 10 bramek.

Zwycięzcą został zespół Retarded Team, który wygrał wszystkie spotkania. Zespoły, które zajęły trzy pierwsze lokaty otrzymały pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy. Organizatorzy przygotowali również trzy nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem został Mariusz Krosnowski z zespołu Tęcza, najlepszym zawodnikiem Janusz Sobczak (Dropsy), a królem strzelców Michał Konopka (Retarded Team).