Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

ZTM uruchomił linię 800 do Palmir

W okresie od 9 kwietnia do 31października br. Zakład Transportu Miejskiego uruchomił linię autobusową 800 kursującą weekendowo z Warszawy do muzeum w Palmirach.

Na razie autobusy  kursują co godzinę, tylko w weekendy. Pierwszy wyrusza z pętli przy stacji metra Młociny o godz. 9.20, ostatni - o godz. 17.20 (powrót z Palmir odpowiednio o godz. 10 i 18).Obowiązują bilety na drugą strefę podmiejską. Ważne są wszystkie ulgi. Muzeum w Palmirach czynne jest codziennie z wyjątkiem poniedziałków. We wtorki, środy, piątki, soboty i niedziele między godziną 10 a 16, w czwartki od 12 do 18.30.

Ostatni zwiedzający mogą wejść do muzeum na 30 minut przed jego zamknięciem. Do końca kwietnia wstęp jest bezpłatny. Od maja muzeum będzie można zwiedzać za darmo także w każdą niedzielę. W pozostałe dni za bilet normalny zapłacimy 4 zł, za ulgowy – 2 zł.

Trasa linii 800: METRO MŁOCINY – Kasprowicza – Przy Agorze – Marymoncka – Pułkowa – Łomianki: Kolejowa – Kiełpin Stary: Kolejowa – Dziekanów Leśny: Kolejowa – Dziekanów Polski: szosa gdańska – Palmiry: szosa gdańska – Palmiry: palmirska droga – Kampinoski Park Narodowy: palmirska droga – PALMIRY - MUZEUM.
ZTM

Opcje strony

do góry