Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

26. Rajd Rowerowy za nami

W minioną niedzielę przeszło dwustu rowerzystów wystartowało spod ICDSu w ponad dwudziestokilometrową trasę. Rodziny, dzieci, młodzież oraz seniorzy wsiedli na rowery i w asyscie Policji i Straży Miejskiej wyruszyli na polanę rekreacyjną Jakubów w Kampinoskim Parku Narodowym.

W połowie rajdu, na polanie, organizatorzy (Urząd Miejski) przygotowali  prawdziwą żołnierską grochówkę oraz kiełbasę z grilla dla wszystkich uczestników rajdu.

Kolejnym punktem programu był skierowany do najmłodszych rowerzystów konkurs. Zadaniem uczestników było wymyślenie hasła promującego naszą gminę.  Wśród wielu ciekawych prac jury wybrało zwyciężcę, którym okazał się 14-letni Jakub Graz. Najlepsze hasło brzmiało: "Ładna Okolica Miasta I Atrakcyjna Natura Kampinosu Inspiruje". Suma pierwszych liter daje napis ŁOMIANKI.
 
Również dla dorosłych przewidziano konkurs. Partner rajdu Toyota W&J Wiśniewski przekazała w nagrodę Toyotę na weekend. Zadaniem uczestników było trafienie piłką do kosza. Najlepszymi umięjętnościami wykazał się Marcin Miecznikowski.
 
Pogoda w trakcie rajdu była wyśmienita, więc mimo przebytych kilometrów humory dopisywały.
 
Specjalne podziękowania dla naszych partnerów:
  • ICDS w Łomiankach
  • skleprowerowy.pl
  • Toyota W&J Wiśniewski
 
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólnie spędzoną niedzielę i już dziś zapraszamy na kolejną edycję rajdu wiosną przyszłego roku.
 
 
 
 
ao
fot.: ao, mn, az
07.09.2020 r.

 

Opcje strony

do góry