Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Od piątku (18 września br.) plac zabaw przy ul. Akacjowej będzie zamknięty.

Przebudowa i modernizacja placu zabaw wraz z terenem rekreacyjno-sportowym przy ul. Akacjowej, róg Partyzantów w Dąbrowie Leśnej staje się faktem!

Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy Dąbrowy Leśnej tym razem nie będą mieli nic przeciwko temu, bo gdy zostanie ponownie otwarty, będzie cieszył całą społeczność Dąbrowy!

Już w piątek wykonawca inwestycji rozpocznie prace! 

Przebudowa istniejącego terenu rekreacyjnego, zlokalizowanego przy ul. Akacjowej 20 a w Łomiankach polegać będzie na kompleksowej modernizacji, układu komunikacyjnego, modernizacji wewnętrznego placu rekreacyjno-wypoczynkowego oraz boiska sportowego do gry w piłkę ręczną oraz piłkę nożną wraz z budową nowego boiska do gry w minisiatkówkę , minikoszykówkę oraz badmintona!
W ramach przebudowy będą wykonane dwa place zabaw: dla dzieci w wieku 1-6 lat z bezpieczną nawierzchnią piaskową i z ogrodzeniem oraz dla dzieci powyżej 7 lat  z nawierzchnią poliuretanową.
Na placach zabaw znajdą się bujaki, huśtawki, piaskownica, lokomotywa, zestawy wspinaczkowe, huśtawki, karuzela, zabawka akustyczna, uwielbiane przez dzieci trampoliny, hamaki, piramida linowa ze zjeżdżalnią tubową oraz tyrolka. Wszystkie urządzenia spełnią najwyższe standardy bezpieczeństwa. To nie wszystko! Zostaną też zainstalowane elementy małej architektury oraz nowe oświetlenie.
Rodzice będą mogli odpocząć na wygodnych, estetycznych drewnianych ławeczkach i obserwować zabawę swoich pociech. Nowością na placu zabaw będzie wydzielone miejsce do karmienia i przewijania maluchów. Będzie również wybudowana altana wraz z grillem, który posłuży za miejsce sąsiedzkich spotkań.
Nie możecie się doczekać? My też! Do zobaczenia na zupełnie nowym placu zabaw!

 

Agata Stefańska/mjr
fot.um
17.09.2020 r.

Opcje strony

do góry