Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Przypominamy - Urząd Miejski w Łomiankach od poniedziałku (16 marca 2020 r.) nieczynny dla Interesantów.


Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy,

jako burmistrzowi Łomianek przyszło mi podejmować trudne decyzje. Nie mogę już wyłącznie apelować, muszę chronić Was - Mieszkańców, a także pracowników Urzędu Miejskiego.

W miniony piątek wprowadziliśmy pierwsze ograniczenia wizyt w urzędzie. Apelowałam o odłożenie spraw, które można załatwić później, na kiedy indziej. Apelowałam o korzystanie z możliwości Internetu, o maile i telefony. Dziś muszę podjąć decyzje bardziej radykalne.

Od poniedziałku będzie można wejść do budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Warszawskiej 115 wyłącznie po uprzednim umówieniu się telefonicznym. Interesanci będą wpuszczani pojedynczo.

Numery telefonów i adresy mailowe do każdego z wydziałów urzędu znajdziecie Państwo tutaj: https://www.lomianki.pl/pl/kontakt/urzad-miejski/7258,Urzad-Miejski.html

Urzędy przy ul. Warszawskiej 71, ul. Parkowej 2 i ul. Staszica 2 nie będą obsługiwały Interesantów.

Każdy z Państwa jest czyimś dzieckiem, wnuczkiem, rodzicem, opiekunem, przyjacielem. Każdy z Państwa czuje się odpowiedzialny za kogoś więcej niż za siebie. Szczególnie w sytuacji, kiedy walczymy o zatrzymanie kolejnych zachorowań, ograniczenie ryzyka epidemicznego wydaje się konieczne.

Nikt z Państwa nie zostanie bez pomocy, nikogo nie zostawimy ze sprawą, która jest pilna do załatwienia. Proszę jednak  o wcześniejszy telefon. Urzędnicy będą do Państwa dyspozycji, ja również. Korzystajcie Państwo z możliwości kontaktu przez „Zadaj Pytanie Pani Burmistrz" lub umig@lomianki.pl - odpowiemy na nie w trybie pilnym.

W tym miejscu pragnę podziękować Mieszkańcom za ogromne wsparcie, które od Was dostajemy. Za chęć niesienia pomocy ludziom starszym i samotnym, za Wasz rozsądek i odpowiedzialność.

Obserwujcie Państwo naszą stronę www.lomianki.pl i oficjalne profile fb: Urząd Miejski w Łomiankach oraz Burmistrz Łomianek Małgorzata Żebrowska-Piotrak.

Z poważaniem,
Wasza burmistrzyni, Małgorzata Żebrowska-Piotrak

 

Oswiadczenie Przewodniczącego Rady Miejskiej w Łomiankach

15.03.2020

fot.pixabay

 

Opcje strony

do góry