Oficjalny Serwis Informacyjny

Aktualnie znajdujesz się na:

Przypominamy zasady funkcjonowania naszego urzędu

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, przypominamy o zasadach funkcjonowania Urzędu Miejskiego w Łomiankach.

Od początku pandemii urząd cały czas funkcjonuje i realizuje obsługę mieszkańców przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa. Zadbaliśmy o bezpieczne działanie urzędu podczas epidemii poprzez przyjęte i utrzymywane rozwiązania proceduralne i techniczne. Pozwalają one na płynną realizację zadań, a mieszkańcy mieli i mają możliwość załatwiania swoich spraw na bieżąco.

Obowiązują jednak pewne ograniczenia związane z bezpośrednią obsługą interesantów, ze względu na reżim sanitarny określony przez Główny Inspektorat Sanitarny. Zapewniamy, że po 25 maja br., wszyscy mieszkańcy, którzy przyjdą do urzędu będą  przyjmowani, jednak nadal najkorzystniejszą formą załatwienia spraw jest telefoniczne umówienie się z pracownikiem na konkretną godzinę i w konkretnej sprawie.

Pracujemy:

  • w poniedziałki: 10:00 -18:00
  • w pozostałe dni: 8:00 – 16:00

Tu znajdziecie Państwo nasze telefony i adresy mailowe:

https://lomianki.pl/pl/kontakt/urzad-miejski/7258,Urzad-Miejski.html

W zakładce „Komunikaty” na www.lomianki.pl znajdują się wszystkie bieżące informacje dotyczące sytuacji epidemicznej i zmianach, które są jej konsekwencją.

Zapraszamy do śledzenia: https://lomianki.pl/pl/aktualnosci/komunikaty

Opcje strony

do góry