Oficjalny Serwis Informacyjny

Strona znajduje się w archiwum.

Muzykowanie na dywanie - online

online

17.04.2021 11:00

Dla dzieci: Tak

Bilety: Nie

Organizator:
Centrum Kultury

A gdyby tak zwyczajny dywan stał się dla nas światem utkanym z rozmaitych dźwięków, rytmów i figur tanecznych? Gdyby tak ponownie uwierzyć, że świat można zaczarować i choć na chwilę stać się dzieckiem obok swego dziecka. Gdyby tak dać się porwać niezwykłej przygodzie na zaczarowanym muzycznym dywanie...

„Muzykowanie na dywanie” to seria interaktywnych koncertów dla najmłodszych. Każdy koncert jest wyjątkowym i niepowtarzalnym doświadczeniem muzyczno-sensorycznym. Każdy koncert ma swój dominujący motyw tematyczny, który inspiruje do kreatywnych zabaw i animacji przy muzyce granej na żywo. Każdy koncert to połączenie znakomitej zabawy i nauki, które pozwolą wzbogacać dziecięce doznania sensoryczne i estetyczne w najbardziej atrakcyjnej i przyswajalnej formie edukacyjnej.

Koncerty „Muzykowanie na dywanie” to zaproszenie do wspólnego muzykowania — śpiewania, grania na małych i dużych instrumentach oraz do tańca i animacji ruchowych. To znakomity sposób by podczas intrygującej i atrakcyjnej zabawy, wykształcać w dzieciach poczucie grupowej wspólnoty, empatię oraz swobodę wyrażania ich emocji i osobowości.
Koncerty poprowadzą dwie wspaniałe osobowości sceniczne — Maria Foryś, znana z programu„you can dance — po prostu tańcz” oraz Małgorzata Lipka, zanana z programu „x faktor”.
Obie prowadzące są aktywnymi mamami oraz pedagogami — rozumieją więc doskonale potrzeby najmłodszych zarówno z perspektywy rodzica jak i nauczyciela. Przy pianinie akompaniować im będzie Przemek Zalewski.

Opcje strony

do góry