Oficjalny Serwis Informacyjny

Strona znajduje się w archiwum.

Weekend żeglarski

19.06.2021 00:00 20.06.2021 00:00

Organizator:
Stowarzyszenie Jachtklub Łomianki

Weekend Żeglarski organizowany przez Stowarzyszenie Jachtklub Łomianki dzięki wsparciu udzielonemu ze strony Gminy Łomianki - zadanie współfinansowane ze środków Gminy Łomianki.

Podczas dwudniowej imprezy planujemy:

1. Warsztaty żeglarskie -  prelekcje, quizy i ćwiczenia głównie przeznaczone dla dzieci, młodzieży i rodzin z dziećmi .  Zajęcia planowane są  przed budynkiem Centrum Kultury w Łomiankach , ulica Wiejska 12a oraz nad  nad jeziorem Dziekanowskim.

2. Ćwiczenie czyni mistrza. - ćwiczenia z żeglowania i zawody w wiosłowaniu, na jachcie typu Omega na jeziorze Dziekanowskim, dla wszystkich zainteresowanych osób z terenu Gminy Łomianki.

3. Konkurs z nagrodami pod tytułem Żegluj bezpiecznie -  konkurs w formie pytań ustnych i testowych z zakresu wiedzy dotyczącej bezpiecznego uprawiania żeglarstwa, przeznaczony jest dla osób w wieku od 7-26 lat.  Dla osób, które w konkursie zdobędą pierwsze 4 miejsca przewidujemy  nagrody.

4. 19 czerwca godz.18.00 - Koncert szantowy - scena plenerowa przy Centrum Kultury w Łomiankach. Wystąpi zespół Żeglarze Portowi w składzie: Krzysztof Kowalewski i Michał Danielewicz.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej : www.jkl.waw.pl

Udział w koncercie i pozostałych imprezach  jest bezpłatny.

 

Opcje strony

do góry