Oficjalny Serwis Informacyjny

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Koncert Huberta.

Centrum Kultury

24.02.2024 19:00

Dla dzieci: Nie

Bilety: Tak

Organizator:
Centrum Kultury

Hubert. - artysta młodego pokolenia pochodzący ze Szczecina. W ostatnich latach wydał niezależnie trzy cyfrowe albumy: dzieci śmieci, pttk i święty spokój, które również sam w całości wyprodukował. Dzięki krążkowi święty spokój zdobył popularność m.in dokumentując swoje wędrówki od miejskiego zgiełku. Mimo dystansu do nadmiernej ekspozycji, jego niszowa aktywność na TikToku przyciągnęła uwagę wielu słuchaczy.

Podróżowanie odgrywa kluczową rolę w jego twórczości, a tripy pociągami były głównym tematem ostatniego albumu. Tworzy alternatywny odłam rapu, oparty na wyszukanych samplach i wielowymiarowych dźwiękach, przywołując inspiracje takimi artystami jak: J.Cole, Mac Miller, Mac DeMarco czy Pink Floyd.

Jego dotychczasowa twórczość zachwyciła nie tylko słuchaczy, ale również media. Portal newonce docenił go kilkukrotnie, publikując jeden z pierwszych wywiadów z artystą, a także umieszczając album święty spokój w zestawieniu TOP 10 najlepszych polskich albumów pierwszego kwartału 2023 roku. Efektem świętego spokoju była trasa koncertowa artysty, gdzie "sold out" stał się częścią nazwy każdego wydarzenia na facebooku.

wizuale to jego najnowszy krążek. W utworach Hubert. zabiera słuchacza w psychodelicznego tripa na Chałupy, podczas którego rozmyśla nad paradoksami życia, śpiewa o przemijaniu, rozprawia się z komarami, tańczy na nocnych rave’ach na plaży i daje wgląd w sytuacje rozwijającej się kariery muzycznej.

Opcje strony

do góry