Oficjalny Serwis Informacyjny

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Łukasz Zagrobelny z zespołem – koncert z cyklu KLUB - MUZYCZNE ŁOMIANKI

Integracyjne Centrum Dydaktyczno Sportowe, aula widowiskowa

14.02.2024 19:00

Bilety: Tak

Organizator:
Stowarzyszenie Pozytywnych Zmian

Cykl koncertów KLUB - MUZYCZNE ŁOMIANKI rozpocznie się od walentynkowego spotkania z Łukaszem Zagrobelnym – wszechstronnym artystą obdarzonym głosem, obok którego trudno przejść obojętnie. Wokalista z niezwykłą charyzmą przyciąga na swoje koncerty rzesze fanów. Formalne wykształcenie pozwala mu dyrygować chórem – jest absolwentem dyrygentury chóralnej na wrocławskiej Akademii Muzycznej.

Przez siedem lat był związany z Teatrem Muzycznym Roma. Spełnia się jednak jako piosenkarz, a także aktor musicalowy i dubbingowy. Ma na swoim koncie kilka albumów, jest autorem takich przebojów, jak: „Życie na czekanie”, „Nieprawda”, „Nie kłam, że kochasz mnie”, „U mnie maj”, „Tylko z Tobą chcę być sobą”, „Gdy jesteś tu”.

Odbiór bezpłatnych wejściówek w Wydziale Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego w Łomiankach, ul. Staszica 2, od 6 lutego od godz. 16.30 do 19.30, w kolejnych dniach w godz. pracy UM. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie wejściówki na jeden koncert. W pierwszym dniu wydawania wejściówek mogą je otrzymać wyłącznie posiadacze Łomiankowskiej Karty Mieszkańca.

Jak dołączyć do programu Łomiankowska Karta Mieszkańca:

https://karta.lomianki.pl/karta-mieszkanca

Zadanie finansowane ze środków ŁMP 2024.

Opcje strony

do góry