Oficjalny Serwis Informacyjny

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Koncert: VIX.N

Centrum Kultury

05.04.2024 19:00

Dla dzieci: Nie

Bilety: Tak

Organizator:
Centrum Kultury

Absolutny hit 2023 roku: piosenka "Ne Rozumiju" z 20 milionami wyświetleń teledysku na YouTube!  Zapraszamy do Centrum Kultury w Łomiankach - koncert stojący - stań się częścią tego niezwykłego fenomenu muzycznego! 

Vix.N (wokalista/raper/producent) ruszył w 2001 roku i idzie po swoje po dziś dzień. Wydał blisko 20 albumów. Uczestniczył w pierwszej edycji Młodych Wilków Popkillera. Wielokrotnie wyróżniany przez krytyków polskiej muzyki.

Ewoluował mocno na przestrzeni lat. Aktualnie jest mieszającym style artystą nie zamykającym się na inne gatunki. Szczególnie zbliżył sie do country rapu i melodyjnych, nieco melancholijnych ballad.

Ostatnie płyty ("Serce" i "Nove Serce") przyniosły mu wielu nowych słuchaczy za sprawą takich utworów jak platynowe "Melodio", czy "Lucky Striker" z gościnnym udziłem VNM-a. Na koncie ma również platynową płytę za singiel "Romantyczna Miłość" z udziałem Mery Spolsky.

Ludzie mogli poznać Vix.N-a również dzięki współpracy z takimi artystami jak: Rychu Peja, Rahim, Fokus, Kubańczyk, Opał, Abradab, Bonson, Tede, B.R.O.,Kaen i wielu innych.

Opcje strony

do góry