Oficjalny Serwis Informacyjny

Łomiankowska Strefa Kibica EURO 2024 - mecz Polska - Austria

Centrum Kultury - scena plenerowa

21.06.2024 18:00

Bilety: Nie

Organizator:
Centrum Kultury

Przed nami drugi mecz Polaków podczas EURO 2024. Kolejnym, wydaje się najłatwiejszym rywalem naszej reprezentacji, w grupie, będzie Austria, która ma za sobą bardzo udane eliminacje, zajmując drugie miejsce z minimalną stratą jednego punktu do Belgii. W ich składzie znajduje się wielu solidnych zawodników, regularnie grających w topowych ligach europejskich, co zapowiada interesujące i zacięte spotkanie.

21 czerwca o godzinie 18:00 zapraszamy wszystkich miłośników piłki nożnej do "Łomiankowskiej Strefie Kibica Euro 2024", gdzie przeniesiemy się wraz z naszymi sercami na Olympiastadion w Berlinie, by wspólnie przeżywać każdą akcję i każdy strzał.

Centrum Kultury w Łomiankach i Gmina Łomianki zapraszają do wspólnego kibicowania „biało-czerwonym” w "Łomiankowskiej Strefie Kibica Euro 2024", zlokalizowanej na terenie przy scenie plenerowej Centrum.

Niech piłkarska magia napełni serca każdego z nas, niech nadzieja na zwycięstwo rozjaśni nasze oblicza, a duma z barw narodowych niech wzniesie nas ponad granice, tworząc niezapomnianą atmosferę wspólnej pasji!

Opcje strony

do góry