Oficjalny Serwis Informacyjny

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

12 grudnia

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Centrum Kultury

Kiermasz Bożonarodzeniowy coraz bliżej

Już 12 grudnia w Centrum Kultury odbędzie się Kiermasz Bożonarodzeniowy. Organizatorzy zapowiadają moc atrakcji, w tym koncert "Święta, święta..." w wykonaniu dziec i młodzieży. Zapraszamy serdecznie!

[obrazek]

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent? Chcesz posmakować świątecznych potraw oraz poczuć świąteczną, wyjątkową atmosferę? Zapraszamy zatem w niedzielę, 12 grudnia w godz. 10.00-16.00 do Centrum Kultury na Kiermasz Bożonarodzeniowy.

To idealny moment na zaopatrzenie się w prezenty świąteczne. Zapachy świątecznych potraw będą kusiły, a magiczna atmosfera udzieli się wszystkim przybyłym. Znajdą Państwo w Centrum Kultury stanowiska z rękodziełami filcowymi, bombkami, stroikami świątecznymi, poduszkami, przytulankami i maskotkami, kartkami świątecznymi, książkami i ozdobami świątecznymi, biżuterią, ceramiką, a także z ozdobami metodą decoupage.

Z kolei o godz.12.00 zapraszamy na koncert "Święta, święta..." w wykonaniu dzieci i młodzieży z pracowni muzycznej Janusza Śliwczaka.

Informacja dla wystawców: Serdecznie zapraszamy wystawców na kiermasz bożonarodzeniowy (rękodzieło artystyczne i ludowe, prezenty, artykuły bożonarodzeniowe). Zgłoszenia będzie można  nadsyłać do dnia 7.12.2015. Przypominamy, że wystawienie artykułów spożywczych wymaga stosownych zezwoleń Sanepidu (ważna książeczka oraz pozwolenie na handel poza własną siedzibą).

Opcje strony

do góry